Raporty

Raport EIM 2017 - termin do 12.05.2020r.

2020-04-24

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Sekcja Płodności i Niepłodności Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (SPiN PTGP) mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym raporcie European IVF Monitoring -   EIM 2017.

Formularz zawiera pytania dotyczące wykonywanych w Państwa Ośrodku procedur zapłodnienia pozaustrojowego oraz inseminacji.

Ankiety zostały wysłane na ogólne adresy mailowe ośrodków leczenia niepłodności. Jeśli jakiś ośrodek nie otrzymał ankiety, prosimy o kontakt z sekretariatem PTMRiE -  

Licząc na Państwa współpracę, uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie jej w pliku excel do  12 maja 2020 r. na adres:  

 

Informacje techniczne:

Na pierwszej stronie prosimy podać   dane teleadresowe Kliniki ze wskazaniem Kierownika Kliniki/osoby reprezentującej Klinikę oraz osoby kontaktowej. Nazwisko Kierownika Kliniki/osoby reprezentującej Klinikę zostanie przedstawione w publikacji raportu. Osobą kontaktową winna być osoba bezpośrednio związana z tworzeniem raportu, odpowiedzialna za jego weryfikację i wprowadzanie ewentualnych poprawek.

  • W przypadku kilku oddziałów, funkcjonujących w innych miastach, pod innymi adresami, prosimy podać dane poszczególnych jednostek raportujących w osobnych plikach excel. Jeden raport winien odzwierciedlać sytuację jednego ośrodka medycznie wspomaganej prokreacji.
  • Bardzo prosimy o uzupełnienie danych dotyczących liczby porodów – tylko w ten sposób możliwa jest właściwa ocena skuteczności leczenia niepłodności w Polsce.
  • Prosimy o staranną weryfikację zgodności danych między tabelami. Dla ułatwienia wprowadzono automatyczne sumowanie oraz komentarze pomocnicze, odwołujące się do tożsamych wartości w innym Module.
  • Prosimy o odesłanie danych w pliku excel, co znacznie ułatwi opracowanie raportu zbiorczego.

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy :