Aktualności

Zaproszenie na Doroczne Sympozjum Naukowe PTMRiE 2021

2021-06-10

W imieniu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz własnym, pragnę Państwa serdecznie zaprosić do udziału w dwudniowym Sympozjum Naukowym, które odbędzie się 3-4 września 2021 roku w hotelu Crowne Plaza w Warszawie.

Tytuł tegorocznej edycji wydarzenia, „Niepłodność jako problem społeczny, medyczny i wyzwanie współczesnej embriologii”, nie jest przypadkowy i wskazuje na kierunek dyskusji, którą w gronie najlepszych specjalistów i ekspertów chcielibyśmy zainicjować. Chcemy odpowiedzieć nie tylko na potrzebę edukacji i wymiany wiedzy z zakresu medycyny rozrodu, ale również podjąć temat aktualnych wyzwań pozamedycznych, przed którymi stoi dzisiaj leczenie niepłodności.

Sympozjum PTMRiE od lat zalicza się do najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w dziedzinie medycyny rozrodu w kraju. Stanowi unikalną platformę wymiany wiedzy i doświadczenia oraz jest miejscem owocnych debat wśród jego uczestników, które wskazują dalszy kierunek rozwoju leczenia niepłodności w Polsce. Dlatego nie może Państwa na nim zabraknąć.

Do zobaczenia na Sympozjum,

prof. dr hab. n. med. Rafał Kurzawa, Prezes PTMRiE

Sympozjum uzyskało patronat Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, prof. dr hab. n. med. Tomasza Grodzkiego

Rejestracja na wydarzenie, program, kontakt do organizatora logistycznego i pozostałe niezbędne informacje dostępne są na stronie www.sympozjum.ptmrie.pl